Vendula Svobodová: Důvěra v troskách! Má strach z nevěry?

Citových karambolů už si Vendula užila v životě dost.

Jsou to přesně tři roky, co se do toho rozhodla Vendula Svobodová (46) praštit do třetice všeho dobrého. Tentokrát si vybrala víc než o dekádu mladšího partnera, milovníka turistiky Josefa Pizingera (30).

Už když s ním začala chodit musela tušit, že se bude muset hodně snažit, aby si ho udržela. I když se pokouší působit jako jeho vrstevnice, někdy se ukáže, že v jejich vztah úplně nevěří ani ona sama.

Hádky a nervy na pochodu

Ono se neříká nadarmo, že se skutečná lidská osobnost ukáže v extrémních podmínkách.

A právě takových situací už bylo mezi Vendulou a Josefem víc. Svobodová se totiž se svým mužem snaží držet krok v jeho životní vášni, kterou je cestování a vysokohorská turistika. Je ale jasné, že tělo takřka padesátileté ženy rozhodně nevydrží tolik, co namakaný čerstvý třicátník.

Proto se během společných cest několikrát pořádně pohádali.

Kde je důvěra?

Hádky a neshody ale patří do každého vztahu a říká se, že ho dokonce utužují. U Venduly se ale pomalu začíná objevovat daleko nepříjemnější problém. Přestává svému muži věřit a to především v momentech, kdy odjíždí bez ní a nemá ho tak pod pohledem. „Čím je milující člověk vzdálenější fyzicky, tím více je blíž v mysli.

Tak hlavně, aby nenastaly nějaké karamboly,“ snažila se najít pochopení na sociálních sítích a dávala jasně najevo svůj strach. Že by se snad bála, že se Josef na cestách zakouká do mladší a krásnější ženy? Takové sokyni by pak mohla jen těžko konkurovat.

Jestli si opravdu nevěří, pak by měla v době, kdy nemá Josefa doma, dřít, aby svoji fyzičku ještě vylepšovala a ne brečet na internetu. Má snad důvod?

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama