Moje šťastná hvězda

Veřejně ji uráží

Asi s ním stále cloumá zlost. Tenista Lukáš Rosol (34) si nedávno na internetu tak trochu kopl do své bývalé manželky Michaely Ochotské (35).

Ta totiž na svém profi lu sdílela fotku, na které leží na posteli v košili. Není vidět nic, co by nemělo, ale i tak se do ní její bývalý manžel pustil. Podle něj by se měla chovat víc jako matka jejich malého Andrého (5), který by si brzy její „erotické“ fotky mohl najít.

Je to všechno kvůli alimentům

Podle něj je to víc než nevhodné a neměla by dělat ostudu. Michaela ale nijak nereagovala, komentář na svém profi lu pone
chala, aby všichni viděli, jaký je její bývalý manžel rýpal.

Michaela přitom svého bývalého manžela neřeší, žije si svůj život po boku nového přítele Tomáše. Proč na Michaelu ale Lukáš neustále útočí? Důvod je jasný, roli v tom hraje nedávný soud o alimenty.

Ochotské se zastala rozhořčená herečka

Rosol chtěl totiž na syna platit 15 000 korun, zatímco Michaela si vysoudila slušných 50 000. Tenistu to pořádně naštvalo, a tak si zlost na exmanželku vybíjí alespoň takto.

Zajímavé je, že se Ochotské začala zastávat jiná svobodná maminka, hvězda Slunečné Eva Burešová (26). Rosolovo chování odsoudila a poukázala na to, že jeho nová žena se odhaluje mnohem víc.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden