Věří i nadále svému novému partnerovi?

Vydrží jim vztah, když jejich práce vyžaduje velmi časté a dlouhé odloučení? Cukrovali spolu ve Varech, ale to asi stačit nebude.

Ačkoli se zdá, že někdejší hlavní hvězdě Slunečné leží svět u nohou, ve skutečnosti ji dohnala realita, a to dost zákeřným způsobem. Zatímco jiné postihnou zdravotní potíže až kolem čtyřicítky, jí už teď tělo drsně připomnělo, že ani ona nevydrží všechno. A co její nová velká láska, šéfkuchař Přemek z televize?

Musí to být pro mimořádně schopnou a ambiciózní herečku Evu Burešovou (28) hodně deprimující: teď, když se znovu objevují velké možnosti i mimo televizní seriály a otevřela se divadla a kulturáky, ona stojí mimo. Doslova ji složil „houser“, otok u páteře, který se jí ozýval delší dobu a definitivně a velmi bolestivě jí zablokoval záda.

„Mám tejpy, obstřiky a injekci v zadku,“ svěřila se o lékařských procedurách, které musela absolvovat po výsledcích magnetické rezonance. Což jí od bolestí částečně pomohlo, i tak ale musela svůj program zásadně redukovat na

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře