Veronika Arichteva: Čí je její syn?

Tak tohle se povedlo! Veronika Arichteva těhotenství plánovala několik let, a když se vše konečně podařilo, bylo to zrovna v takové zvláštní době.


Hereččin manžel Biser Arichtev (44) právě režíroval třináctidílný seriál Kukačky, který pojednává o záměně dětí v porodnici, konkrétně chlapečků, na základě skutečné události. A jeho manželka Veronika přesně v tom čase čekala syna.


Zavdalo to příčinu k mnoha vtípkům, ale poněkud zneklidňujícím. „Natáčecí dny na porodním sále vycházely skoro přesně na období, kdy měla Veronika rodit. Bisi už pak asi musel mít těch porodnic plné zuby,“ prozradil Martin Adamczyk (33), který v seriálu představuje tatínka zaměněného dítěte.


Herci si z režiséra dělali legraci, radili mu, aby se dobře přesvědčil, zda dítě je opravdu jeho. To každý nastávající otec slyší velmi nerad, ale Biser i Veronika to nesli statečně, oba mají smysl pro humor a sportovní přístup k životu.


Luka Christo se narodil koncem září a tatínka původem z Bulharska nezapře. Zaměnit výrazného chlapečka s balkánskými kořeny by bylo složité.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden