Můj čas na kafíčko

Veronika Freimanová dala přednost mateřství před nabídkou z Hollywoodu!

Můj čas na kafíčko

"Byla jsem poprvé v jiném stavu. Po sedmi letech, kdy jsem chtěla miminko. Byla jsem až nesnesitelně šťastná."

Herečka Veronika Freimanová (66) se kdysi mohla objevit v jednom slavném americkém filmu. Přišlo to ale v době, kdy čekala dítě, které bylo asi tím jediným pozitivním na jejím prvním manželství.

Umělecké geny se často dědí a nejinak tomu bylo i v případě oblíbené herečky Veroniky Freimanové (66). Ta je zdědila po svém otci Přemyslu Freimanovi (†62). V mládí byl nadšeným divadelníkem, později pracoval jako novinář, režisér a dramaturg.

Bohužel musel po roce 1968 z politických důvodů tuto kariéru ukončit a vzít zavděk prací hlídače v muzeu. Děti rodičů, kteří se nějak postavili proti režimu, to neměly snadné, byly vlastně dopředu „prokádrovány“. Šance dostat se na nějakou vytouženou střední školu byla minimální.

Veronika si tak nejprve udělala zkoušku z psaní na stroji a z těsnopisu. Začala pracovat, dělala popisky na balíky. Dostala se na

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden