Veronika Kopřivová: Naříká, jak se v USA nadře

Zdůrazňuje, jak se v poslední době nadřela. Zatímco generace jejích maminek či babiček si dřinu představuje například v podobě skládání uhlí či vysilujících zemědělských prací na poli, Veronika Kopřivová to vidí jinak.

Blond bohyně hokejisty Jaromíra Jágra (46) zveřejnila na sociální síti svou fotografii z pláže na slunné Floridě. Zvěčnila se v sexy černých plavkách u palmy. Vysvětlila, že teď konečně odpočívá po několika dnech vysilující práce.

A jakým způsobem plavovlasá modelka pracovala? Dokupovala zásoby pro svůj internetový obchod, vláčela prý plné tašky plédů a triček, což ji unavilo a vyčerpalo. Proto si štíhlá blondýnka naordinovala několik týdnů volna – aby se vzpamatovala.

Lítání po obchodech vystřídalo válení se v písku. A když se pak nešťastnice vrátila do své rodné země, byla tak vysílená, že nemohla několik nocí spát. Má to tahle křehká blondýnka vůbec zapotřebí? Není přece nutné, aby dřela jako kůň.

Chce si snad uhnat nošením těžkých tašek s tričky kýlu? Proč nenechá slavného, pohádkově bohatého hokejistu, aby se o ni postaral se vším všudy? Bylo by to určitě lepší, než se nechat zničit namáhavou prací.

Vždyť by si mohla ještě ke všemu zlomit nehet nebo podpatek. .

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama