Veronika Kopřivová: Tvrdě pracuje na Floridě

Plnou hlavu velkolepých plánů má bývalá láska hokejového boha Jaromíra Jágra (47), čilá blondýnka Veronika Kopřivová. V první řadě nechce být už považována “jen” za Jágrovu bývalou, v neposlední řadě se skutečně musí něčím živit, neboť peněžní zdroj směrem od Jágra vyschl a další takový se najde jen těžko.

Bývalá tanečnice u tyče spojila příjemné s užitečným a odletěla na Floridu, kde zároveň pracuje, nebo si to aspoň myslí. “Hurá, Florida volá! Já se tak těším, protože tentokrát to nebude jen o práci. Výlety, zábava, zážitky, láska, sdílení,” oznámila fanouškům.

S sebou vzala i svého současného milého, modela Miroslava Dubovického (27). Společně zde pracují tím stylem, že nakupují dámské a pánské oblečení do blondýnčina e-shopu. Velkolepé plány prozradila Veronika díky následující úvaze: “Čím dál víc uvažuji, že bych přidala i dětské oblečení, tak mi napište, co na to říkáte.

”A nezůstalo jen u dětského oblečení, kráska se chce realizovat rovněž jako módní návrhářka. “Teď začnu chodit na tříměsíční návrhářský kurz, což byl vždycky můj sen,” nemůže se dočkat. A my s ní. Držíme palce! .

reklama

Komentáře

reklama