Veronika Kopřivová: Zasadila Jágrovi další úder

Z toho se Jaromír Jágr (46) vzpamatovává dodnes! Chodí jako tělo bez duše, protože jednání jeho milované přítelkyně ho, opatrně řečeno, nesmírně zaskočilo.

Vždyť Veronika Kopřivová by měla svého sportovce povzbuzovat a podporovat, nikoli opouštět ve chvílích, kdy je potřeba, aby neochvějně stála po jeho boku. Skutečnost je ovšem docela jiná. Jako kůl v plotě si musel populární hokejista připadat na akci k padesátému výročí vpádu „bratrských" vojsk zemí Varšavské smlouvy do Československa, kde se dražil jeho dres s číslem 68.

Tahle akce byla pro něj důležitá víc než cokoli jiného. Číslo dresu si kdysi zvolil právě vzhledem k srpnové sovětské okupaci, jejíž tak významné padesáté výročí připadlo právě na letošní rok. A kde byla v té chvíli Veronika Kopřivová? Nebudete tomu věřit: Na řeckém ostrově Mykonos! Zatímco Jágr trávil čas na charitativní akci, ona si užívala luxusu pětihvězdičkového hotelu se soukromou pláží, kde se opalovala či řádila na taneční party.

Šeptá se, že má svou hlavu a nebude jen sedět doma a čekat, až se Jarda vrátí z ledu. Jen aby nelitovala. Až hokejovému bohu dojde nekonečná trpělivost, možná se poohlédne po dívce, která pro něho bude mít více pochopení.

.

reklama
reklama