Veronika Žilková: Celé týdny se trápí kvůli manželovi

Herečka VERONIKA ŽILKOVÁ (56) je žena, která si dokáže poradit s každou situací. Jenže když její manžel nedávno skončil v nemocnici, skoro se sesypala!

Není pochyb o tom, že populární herečka musí zvládat spoustu věcí najednou. Má šest dětí, pro které se snaží dělat vše, co jim na očích vidí. Navíc dcerce KORDULE je pouhých dvanáct let, a tak má Veronika stále co dělat, aby ji vychovala správně. Do toho neustále hraje a také je manželkou ministra zahraničních věcí MARTINA STROPNICKÉHO (61), a tudíž se musí společně s ním účastnit různých společenských akcí. Zkrátka nemá žádný čas na odpočinek.
Přesto všechno zvládá na jedničku. Aspoň tedy donedávna.

Veronika Žilková, Martin Stropnický: „Představa, že odjíždíme někam do zahraničí, se líbí všem kromě mě. Ale asi bych se musela podřídit,“ svěřila se Veronika.

Selhává mu tělo kvůli přepracování?

Její muž totiž nedávno skončil v nemocnici! Jeho tělo nevydrželo stres a obrovské pracovní vytížení! Zdravotní problémy ale nepřišly jen tak, z čistého nebe. Zdraví ho trápí už od minulého roku, kdy byl hospitalizován poprvé. Nyní se situace opakuje. „Byl jsem na dlouho plánovaném vyšetření krční páteře. A protože mi bylo řečeno, že pro toto vyšetření je dobré zůstat dva tři dny v nemocnici, tak jsem to podstoupil,“ tvrdí. Jenže jen o běžnou kontrolu, jak tvrdí lidé z jeho okolí, zřejmě tak úplně nejde. Jeho tělo mu pomalu, ale jistě vypovídá službu, a pokud nezačne pravidelně odpočívat, vše může skončit skutečným malérem. Vždyť je v nemocnici stále častěji! I herečka o něj má obrovský strach. Vůbec neví, co by si bez něj počala.Vždyť je jí důležitou psychickou oporou! Jenže manželovo zdraví není to jediné, co ji trápí.

Utečou do zahraničí?

Je totiž dost možné, že už brzy se manžel odstěhuje do Izraele, kde by měl údajně působit jako velvyslanec! Ale co jeho rodina? Vždyť Žilková tu má práci i své děti! Zvládne vůbec bez něj všechny své povinnosti? Nebo se nakonec všichni i s dcerkou Kordulou odstěhují na Blízký východ? Žilková tak nyní stojí před důležitým životním rozhodnutím!

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama