Můj čas na kafíčko

Veronika Žilková konečně zúčtovala s bývalým manželem!

Můj čas na kafíčko

Oblíbená herečka se zbavila toho posledního, co ji spojovalo s nevěrníkem.

Na muže měla Veronika Žilková (62) střídavě štěstí a smůlu, o čemž svědčí tři rozvody. Zejména ten poslední jí přinesl opravdu velké životní zklamání.

Pokud někdo vyrůstá v prostředí silně ovlivněném vírou, je pochopitelné, když z toho vycházejí i jeho původní životní plány. Otec Veroniky Žilkové (62), hudební pedagog Václav Žilka (†82), byl silně věřícím člověkem a v tomto směru svoji dceru také vychovával.

Pod jeho vlivem snila Veronika nejprve o tom, že se stane misionářkou nebo jeptiškou. Když jí bylo patnáct, tak dokonce začala jezdit do kláštera. Nebýt jednoho polibku od kluka, který jí ukázal i jiné stránky života, přišli bychom nejspíš o skvělou herečku. Jedna pusa stačila, aby si

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden