Veronika Žilková: Opravdu zůstane sama?

Strach z osamělosti. To je největší trápení herečky Veroniky Žilkové (54). Navenek působí tato oblíbená umělkyně, profesorka na konzervatoři a mnohonásobná matka jako suverénní žena, která žádnými úzkostmi a depresemi netrpí.

Ve skutečnosti je všechno jinak. Proslýchá se, že herečku, zvyklou na početnou rodinu a hektický režim, trápí strach z toho, že nakonec zůstane úplně sama. A to tedy hyperaktivní maminka úctyhodného počtu potomků nečekala! Dcera Agáta Prachařová (31) se odstěhovala už dávno.

Matku opustili i dva adoptivní potomci, hned v osmnácti odešli z domu a od té doby o sobě nedali vědět. Další, kdo se rozloučil, byl Cyril (28), do třetice i Vincent (19). Rozhodli se společně opravovat dům po zesnulém otci Marku Navrátilovi (†55).

Herečka, vždy obklopená velkou rodinou, se bojí, že se bude vracet ze zaměstnání do prázdného domu. Navíc pečuje o starou opuštěnou maminku. A vytížený manžel Martin Stropnický (59) doma také příliš často nepobývá.

Jedinou radostí je nejmladší dcera Kordula (10). Pomalu však spěje do puberty, a pak začne dávat před rodinou přednost kamarádům....

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden