Veronika Žilková: Přijme pro prachy každou roli?

Má už snad Veronika Žilková (56) strach, že se na ni jako na herečku po jejím odjezdu do Izraele zapomene, a tak se snaží co nejvíce zviditelnit? Než odletí s manželem Martinem Stropnickým (61) do zahraničí kvůli jeho pracovním povinnostem, se jí totiž podařilo dostat zajímavý kšeftík na TV Nova.

Natáčí seriál Kameňák, kde ztvární pro ni velice nevšední roli. „V Kameňáku hraju starou pannu, učitelku Vlastu,“ prozradila Žilková. Tuto roli měla ovšem původně ztvárnit Dana Morávková (46). Vyfoukla snad Žilková herečce roli, nebo to bude takový propadák, že na ni pouze zbyla? Dá se spíš spekulovat nad tím, že si chce Žilková vydělat ještě nějaké peníze, než její herecká kariéra nadobro skončí.

Žilková se na place setká se třemi svými televizními manželi, což může ještě způsobit komplikace. Že by ji ještě Václav Vydra (62), Oldřich Navrátil (65) nebo Pavel Kikinčuk (58) přemluvili, aby se na stěhování vykašlala a soustředila se zde na svoji práci, která je pro ni zajisté taky velmi důležitá? V Izraeli po ní totiž rozhodně neštěkne ani pes.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama