Vesmír plní všechna přání!

Umíte vyslat své přání přímo od srdce a opravdu věřit, že se vám vše vyplní?

Přemýšlela jste nad tím, proč se někomu přání tak snadno vyplní, a jinému vůbec? Mnozí totiž svá přání nesprávně formulují nebo ve skrytu duše vlastně ani nevěří, že by jim to mohlo vyjít. Stačí si ve své mysli zhmotnit své přání a nechat vesmír, ať už to zařídí.

Chápeme, že první vaší reakcí na tohle tvrzení může být snaha pustit se do hádky. „Tak tohle není vůbec pravda! Myslela jsem snad někdy na havárii? Přála jsem si snad mít nějaké vážné nemoci? Nemyslela jsem přece vůbec na žádné problémy. Vždycky jsem snila jenom o zdraví, lásce, štěstí a dostatku…!“

Síla vašich myšlenek

V tomto světě, ať tomu chcete věřit, nebo ne, je všechno živé. Živé jsou i myšlenky. Vesmír naše myšlenky fi xuje jako energetické impulzy a přesně dodržuje jejich naplňování. Plní naše přání a my ho sytíme svojí vírou, že všechno dopadne dobře.

Je to přesně daná vzájemná výměna, a poruší-li se jeden jediný článek, poruší se i ty další. Ve změně často brání i časté používání slova „kdyby“, které žije v naší minulosti i přítomnosti a které s sebou vláčíme i do budoucnosti.

Když vás přepadne strach

Vesmír nerozumí slovům jako „ano“ nebo „ne“, neexistují pro něj citové výrazy „kladný“ a „negativní“, „strach“ či „radost“. Všechno záleží na tom, kolik energie do své myšlenky vložíme. Často se třeba stává, že na něco pomyslíme a přitom se polekáme.

Byl to strach tak silný, spojený s tak mohutným energetickým zábleskem, že i když se nám ta myšlenka mihla v hlavě asi tak na desetinu vteřiny, vesmír ji zachytil jako příkaz, který nemůže nevyplnit.

To, na co myslíte, k sobě přitahujete

Zamyslete se nad způsobem, kterým myslíte. Častý je třeba tento způsob: „Je těžká doba, dobrou práci člověk sežene těžko,
těžko ušetří na byt.“ A následují úvahy žalující na zpackaný život, stížnosti na chlapy, příbuzné a všechny kolem, vůbec všechno
je špatné a jiné, než chcete.

To vy sami vytváříte program, podle kterého pak žijete. Vesmír vám poskytne přesně to, co jste si objednala: „těžkou dobu“, „těžko sehnat práci“, těžko si ušetřit na byt“, přisune vám na dosah ruky „příbuzné a partnery, kteří všechno dělají špatně“ a na stříbrném podnosu vám dodá i ten „zpackaný život“.

Naučte se myslet pozitivně

Poučte se u marketingu: jeho pracovníci předem popisují kladný scénář vývoje nějaké prodejní kampaně. Jestliže v tento scénář
uvěří celá společnost, úspěch je zaručen. Funguje to!

Vymyslete pro sebe nový život, ve kterém nemá místo smutek a žal. Uvědomte si, že vy jste ta kouzelnice. Všechno záleží na tom, jak jste naladěna. Zodpovídáte za svůj osud a máte dost sil, abyste ho změnila k lepšímu.

6 rad, jak změnit život k lepšímu

Zastavte se na chvíli. Zkuste si představit, že žádné „kdyby“ neexistuje. Položte si ruku na srdce a odpovězte si poctivě na tyto naše otázky:

 Co je to, co doopravdy chcete a po čem toužíte?
 Co vy vám umožnilo žít v dokonalé harmonii?
 O čem v hloubi srdce dlouho sníte?
 Kdybyste měla kouzelnou hůlku, co vše byste pro sebe vyčarovala?
 Co byste chtěla získat a kde být za rok či za dva?
 Představujte si, jak vypadá vaše vysněná budoucnost.

Představujte si, že se vaše přání už splnilo!

Děkujte vesmíru plnícímu vaše přání, děkujte v duchu rodičům, že vás do tohoto světa přivedli, a děkujte sami sobě za to, že jste se narodili a že jste. Nemáte-li koho milovat a komu děkovat, což se může stát lidem, kteří měli neobyčejně těžký život a nezbyla jim víra ve vesmír, v Boha, v lidi ani v sebe sama, seberte aspoň kamínek na cestě a každý den děkujte jemu.

Dohoda s osudem

Poděkujte osudu i za to, že vás udělal takovými, jakými jste. Ať se vaší lásky a vděčnosti dostává aspoň tomu kamínku. Hlavní je, aby se do vašeho srdce vrátila léčivá a osvobozující schopnost milovat.

Pokud si svět vaši lásku nevysloužil, milujte zatím ten kamínek. Stihli jste autobus – děkujte kamínku. Někdo se na vás usměje – pohlaďte kamínek. Postupujte pomalu, od malých cílů k velkým. Tak znovu uvěříte, že i vaše přání se splní.

reklama
reklama

Komentáře