Většinu svých vnoučat poznala Milena Dvorská bohužel jenom z fotografií!

Vlastní dcera jí po letech nařkla z toho, že jí matka fyzicky napadala!

Díky nečekané nabídce se proslavila jako Princezna se zlatou hvězdou. Milena Dvorská měla jedny z nejkrásnějších očí mezi herečkami, ale později je zachvátil smutek.

Jeden z nejkrásnějších vánočních dárků dostala herečka Milena Dvorská na Štědrý den v roce 1953. Jednalo se jen o obálku s dopisem, ale obsah stál za to: bylo v něm rozhodnutí, že si ji filmaři vybrali do pohádky Byl jednou jeden král.

Tehdy patnáctiletá slečna k tomu přišla náhodně. Když v Prostějově vystupoval na jedné estrádě legendární Jan Werich (†75), přišla si k němu pro autogram.

Kratičký rozhovor skončil nabídkou na roli ve filmu. Životní cesta Mileny se tak otočila úplně jiným směrem: původně měla v úmyslu pracovat

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden