Veverka Marfuša a ti druzí

Co by byl konec roku bez Mrazíka? Než se jako každý rok usadíme k televizním obrazovkám, můžeme společně nahlédnout do zákulisí natáčení legendární pohádky a seznámit se blíže s jednotlivými nezapomenutelnými postavami.

Nechci vidět, jak jsem ošklivá

Rozmazlená, ošklivá a protivná Marfuša se do našich vzpomínek zapsala mnoha scénami a hláškami, ale stejně to u diváků vždycky vyhraje její originální způsob louskání oříšků.Ostatně díky němu roli nakonec dostala.

Původně vyhlédnutá herecká kolegyně ostrouhala, když Inna Čurikovová (*1943) na konkursu spontánně vhodila první oříšek do úst. „Jen mě napadlo, že právě takhle by se asi Marfuša chovala. Ve scénáři to nebylo, ale režisérovi se

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden