Vévodkyně Camilla dosáhla svého až po třiceti letech mileneckého vztahu!

Chtěla ho od prvního okamžiku,ale musela se spokojit s tajným vztahem!

Říká se, že pro každého muže existuje jen jedna osudová žena. Je-li tomu tak, pak je to pri britského prince Charlese (71) nepochybně Camilla Parker-Bowles (73).

První věta, kterou řekla Camilla svému celoživotnímu milenci a pozdnímu manželovi, princi Charlesovi, prý zněla: „Moje prababička byla milenkou vašeho pradědečka, co s tím uděláme?“

Už tehdy muselo být jasné, co tím ambiciózní žena sleduje. Začali spolu udržovat hodně důvěrné pouto, ale královské rodině se Camilla nehodila do plánů. Nepůsobila jako vhodná adeptka na výchovu dalších následníků trůnu.

Nevěra na pokračování

V roce 1973 se tedy Camilla provdala za Andrewa Parkera Bowlese (80) a měla s ním dvě děti. To ale vůbec neznamenalo, že by se

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden