Můj kousek štěstí

Vezme nevěrníka na milost?

Když utekla od svého manžela Tima Tolkiiho (53), přerušila s ním všechny kontakty. Teď ale Dominika Gottová (46) udělala nečekaný krok a dala manželovi svoje nové telefonní číslo.  

Loni v prosinci odešla od finského manžela a vrátila se do Prahy. Dokonce si změnila telefonní číslo, aby jí nemohl volat. Jenže teď to vypadá, že změnila názor a se svým mužem si telefonuje. „Zajímá mě, jak se mu daří a zda už je to lepší. A Timovi je teď lépe, což z něj cítím a dělá mi to radost,“ nechala se slyšet nejstarší dcera zpěváka Karla Gotta (†80).

Může přijet na návštěvu

„Přestal s tím lhaním, co rozkřikoval do médií – třeba, že jsme se stravovali s bezdomovci! A to byla také má podmínka pro to, abych mu dala nové telefonní číslo. Mluví se mnou hezky, má radost, že se mi teď v Česku daří,“ dodala Dominika, která v Praze pracuje jako servírka, jak tomu bývalo dřív. Znamená to snad, že svému muži, který se léčí s maniodepresí, odpustila a bude to s ním chtít dát znovu dohromady? Dominika totiž souhlasí s tím, že za ní Timo může přijet na návštěvu. Tím ale její vstřícnost vůči problematickému manželovi podle všeho končí. „Pokud se bude chovat slušně a hezky, tak s tím nemám problém. Ale trvám si na všem, hlavně pak na tom, že zůstávám v Česku a že se do Finska za ním vracet nebudu. Manželství s ním chci kvůli dluhům, které nasekal, ukončit,“ tvrdí Dominika. Doma se prý po dlouhé době cítí dobře. „Jsem šťastná a spokojená,“ usmívá se. Konečně se může častěji vídat se svou maminkou, Antonií Zacpalovou (84), která bydlí v centru města.

  Konečně šťastná

Navíc se jí daří splnit slib, který dala svému tatínkovi ještě předtím, než zemřel. Že zatočí se svou závislostí na prášcích a alkoholu. Už v létě podstoupila podpůrné terapie a snaží se dál na sobě pracovat. Například během Silvestra si dala jen jednu skleničku šampaňského. „Víc jsem se alkoholu nedotkla,“ popsala. Je pravda, že po pohřbu tchána Karla Gotta se Timo choval, jakoby snad ani nebyl při smyslech. Nejdříve zaútočil na vdovu Ivanu (43) a hrozil jí žalobami. Chtěl získat buď slavnou vilu na Bertramce, nebo dva mi- liony eur. Dominika se ale před lety dědictví vzdala za údajné odstupné ve výši 2,6 milionu korun a od Timových výroků dávala ruce pryč. Navíc vyšlo najevo, že Timo neplatil nájemné v malém domku v Helsinkách, kde bydleli. Také Dominice kradl cennosti které prodával. Jednalo se o šperky po babičce Marii Gottové (†66) nebo prstýnek, který dostala od maminky.

  Rozvod běží

A hřeb všemu nasadil, když si s milenkou užíval přímo doma. Jakmile to Dominika zjistila, byl konec a okamžitě se rozhodla od nevěrníka odejít. Uvidíme, jestli se nakonec rozvedou. Žádost o rozvod prý už do Finska poslala.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden