Viktor Preiss: Dokáže urovnat rodinné spory?

Vidět pohromadě Viktora Preisse (69) s manželkou Janou (68) je běžná záležitost. Potkat je ovšem i s vnučkou, snachou a hlavně problematickým synem Martinem (43), to už je malý zázrak.

Viktor Preiss odešel ze stálého angažmá v Divadle na Vinohradech, aby se podle svých slov mohl více věnovat rodině. Což skutečně dělá. Snaží se rodinu stmelovat, jenomže to není jednoduchá věc. Syn Martin, který se proslavil moderováním televizní soutěže Chcete být milionářem, je komplikovaný.

Deprese si odjakživa "léčil" alkoholem, kvůli tomu se v jeho minulosti kromě autonehody údajně vyskytl i pokus o sebevraždu a následná protialkoholní léčba. Vzhledem k pití se málem rozpadlo i druhé manželství, ale protože zázraky se dějí, tenhle příběh bude mít zřejmě šťastný konec.

Martinovi pomohla manželka i slavní rodiče. Rodina drží stále při sobě, vždyť Viktor kvůli tomu ukončil kariéru. Martin Preiss má po letech život zase pevně v rukou. Nepije, dostal zpátky řidičský průkaz a se šéfem Národního divadla už hovořili o Martinově možném návratu na scénu.

.

reklama
reklama

Komentáře