Staré dobré časy

Vladimír Menšík (†58): Dokud mě nevezmete, budu sem chodit furt!

Staré dobré časy

Když k němu dorazily rozvodové papíry, nebral je vůbec vážně.

Existuje jen málo lidí, kteří vylezou na pódium a lidi se začnou smát. Jedním z těch šťastných byl legendární vypravěč a výjimečný herec Vladimír Menšík (†58).

Nutkání předvádět se měl od dětství. Jen si představoval, že se stane hvězdou manéže. Jako kluk vždycky věděl, kdy do blízkosti rodných Ivančic dorazí cirkus a neváhal utratit našetřené kapesné za lístek do první řady.

Ty, ty, ty! Půjdeš do dramaťáku!

K divadlu se dostal tak trochu za trest. Díky své dětské zálibě v napodobování sousedů v nejbližším okolí. Byl tak dokonalý, že si na něj chodili jeho rodičům stěžovat. Zbytečně. Aby ho aspoň nějak naoko potrestali, přihlásili ho do dramatického kroužku. Jen ať se ten malý darebák vyřádí tam. A budoucího

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden