Vlaďka Erbová: Gulaši sám na dovolené. To je konec!

Poslední rána pro osudem tak těžce zkoušenou Vlaďku Erbovou: milenec Michal Gulaši (33) odjel na letní dovolenou bez ní. A ještě drze provokuje! "Krásné být pryč," napsal si k fotografii na sociální síti.

I žáček první třídy by z toho vytušil, že Gulaši touto zdánlivě nevinnou větou posílá zdrcující vzkaz své bývalé milé. Přeloženo do jazyka rozcházejícího se páru to znamená: Jsem rád, že nás dělí tisíce kilometrů.

Sportovec nabírá u moře síly před nadcházející hokejovou sezónou. Na fotografii, kterou se pochlubil fanouškům, sedí na bílém kameni a zahloubaně hledí na mořskou hladinu. Zřejmě přemýšlí o nově nabyté svobodě.

U moře mu dělají společnost veselí kamarádi, s nimiž také oslavil třiatřicáté narozeniny. I to je alarmující. Správně by je měl slavit se svou přítelkyní, ale rozpory mezi nimi nejspíš už dosáhly takových rozměrů, že ji raději zapomněl v Brně.

Černovláska to nechává bez komentáře. Možná stále ještě doufá, že si hokejista komety Brno nechá vše projít hlavou a nakonec zjistí, že bez své atraktivní krasavice nemůže žít. .

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama