Vlasové tipy, které vám vyrazí dech!

Máte svoje zažité stereotypy, které vám ale úplně nevyhovují? Budíte se ráno se zplihlými vlasy, jsou těžké a bez lesku a šampon z předchozího mytí už není cítit?

Co takhle vyzkoušet něco nového, co vám změní život a usnadní každodenní práci před zrcadlem!

Stop zplihlým vlasům

Známe to každá! S dlouhými vlasy je téměř nemožné po noci plné převalování udržet přirozený objem. My pro vás máme ale tip, se kterým s tím bude navždy konec! Zkuste si večer před spaním místo rozpuštěných vlasů učesat drdol. Dbejte na to, aby byl na hlavě pořádně vysoko a nevadil vám. A také si ho přehnaně neutahujte, aby vás nezačala bolet hlava. Ráno drdol rozpusťte a jen zlehka vlasy pročešte.

Lehké jako vánek

Jsou vaše kadeře vlivem laků a tužidel těžké a zplihlé? Chybu děláte možná už při jejich mytí. Vyzkoušejte to jednou obráceně. Vlasy si nenamáčejte a aplikujte šampon do suchých vlasů. Teprve potom je důkladně propláchněte teplou vodou. Tím se zbavíte zbytků, které se vám ve vlasech nahromadily.

Vůně, která okouzlí

Chcete kolemjdoucí okouzlit svou jedinečnou vůní? Kromě své oblíbené značky, kterou si aplikujete na tělo, si pořiďte ještě mírně nasládlý parfém, který si budete nanášet do vlasů. Tóny se smíchají a vytvoří nezapomenutelný koktejl. Při kontaktu pak zanecháte dojem.

reklama
reklama

Komentáře