Vlastimil Hašek uvedl Danu Syslovou do života, ale srdce ho pak zradilo příliš brzy!

Jejich vztah byl krásný i bouřlivý. Skončil ale tragicky, když Daně manžel zemřel v náručí.

Byl mezi nimi sedmnáctiletý věkový rozdíl. Pro Danu Syslovou (76) byl její herecký kolega Vlastimil Hašek (†64) mužem, který jí možná nahradil nikdy nepoznaného otce.

Každé dítě poznamená, když vyrůstá bez otce. Pro ženy to platí ještě silněji, protože jim pak v životě chybí nějaký mužský vzor. Dana Syslová (76) o tom věděla své. Její maminka byla za druhé světové války nasazená v Německu.

Sblížila se s jedním francouzským válečným zajatcem. Po návratu domů pak zjistila, že je v jiném stavu. Oním miminkem byla právě Dana, která se narodila na podzim roku 1945.

Marné pátrání po otci

Maminka řekla Daně, že její otec zemřel. S tímhle přesvědčením strávila většinu dětství. Skutečnou pravdu zjistila na začátku dospívání podle jedné fotografie. Po letech pak

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden