Moje šťastná hvězda

Vodí si do své kanceláře milenku?

Moje šťastná hvězda

Dlouho to vypadalo, že Monice Koblížkové dokáže být Leoš Mareš věrný. Je snad možné, že neodolal pokušení a užil si s jinou?

Vždy byl spíš bouřlivák než poslušný beránek. Je snad možné, že odvrácenou tvář moderátora Leoše Mareše (47) poznává i jeho druhá manželka Monika Koblížková (42)?

Moderátor Leoš Mareš (47) byl vždy zvyklý hodně pracovat a doma moc času netrávil. Pokud si ale někdo myslel, že se to změní v okamžiku, kdy mu manželka Monika Koblížková (42) porodí dceru Alex (1), ten by se spletl.

Mareš naopak pracuje ještě usilovněji a k moderování je ještě producentem. Dokonce kvůli tomu poprvé ve svém životě pravidelně dojíždí do kanceláře. „Jsem tam třeba do

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden