Vojtěch Dyk a Tatiana Vilhelmová: Svatba jen naoko?

Před pár týdny se údajně málem rozešli. Nakonec, podle jejich společných přátel, se snažili situaci zachránit tím, že uspořádali veselku. Své nejbližší však neoklamou, všichni totiž tuší, že poslední rok pro ně byl velmi náročný a dokázali ho ustát jenom s největším sebezapřením. Co za jejich krizi může?

FANYNKA JÍ NEDALA SPÁT

Ač se na svatebních fotkách Vojta Dyk (33) s Tatianou Vilhelmovou (40) tváří jako zamilovaný pár, který spolu randí sotva pár měsíců, ve skutečnosti prý na sebe už několik měsíců štěkají jako psi.
Prý za to může neznámá mladá žena, která se o Vojtu Dyka zajímala víc, než by bylo záhodno. Prý na něj kolikrát čekala i před domem a párkrát se s ním snažila navázat konverzaci i v restauraci, zrovna když byli Vojta s Tatianou na romantické večeři.

Pochopitelně to herečku naštvalo a na ženu prý hned dvakrát vystartovala s tím, ať jejího partnera neobtěžuje, nebo na ni zavolá policii. Až po několika dlouhých měsících ovšem údajně zjistila, že se s ní Dyk údajně několikrát sešel bez jejího vědomí.Ovšem nemělo jít jen tak o nějaké nevinné setkání. Dyk v údajné tajemné neznámé našel zalíbení. Když mu prý začala Tatiana vyčítat, že ji podvádí, spustilo se u nich doma to pravé peklo.

HODNĚ SE ZMĚNILA

Jeden z Dykových přátel tvrdí, že se se ženou sešel pouze z pracovních důvodů.To samé se zpěvák snažil vysvětlit i své partnerce. Ta ovšem zůstala neoblomná. Prý mu měla i jednou zrána vyhodit nějaké jeho oblečení z okna a křičet na celý dům, ať už se doma v životě neukazuje. To však nyní prý ale razantně popírá.Její kamarádi si ale u ní všimli zásadní změny. Tatiana začala být podrážděná, při natáčení s ní prý nebyla žádná kloudná řeč a ani ke svým fanouškům už nebyla tak vstřícná jako dříve.

ODSTĚHOVAL SE A PAK SE VRÁTIL?

Proslýchá se, že se začala vyhýbat i svým přátelům.A tak ji vídali jen kolegové na place, ale se značně zachmuřeným výrazem. Když se jí ale ptali, co se stalo, nikdy nic neprozradila. Tatiana Vilhelmová nerada nechává zasahovat někoho do svého soukromí a už vůbec si nenechá radit, proto prý celý skandál s údajnou milenkou ututlala.Podle přátel to ale mohlo být i z toho důvodu, že o Dyka za žádnou cenu nechce přijít. Jedna z jejích blízkých kamarádek dokonce prozradila, že by pro zachránu jejich vztahu udělala úplně všechno.

VŠEM ZPŮSOBILI ŠOK

Před pár týdny to dokonce vypadalo tak, že se Dyk z jejich společného domova odstěhoval. Byl spatřen s několika kufry, jak vychází z domu, v němž s Tatianou bydlí, ale už ho nikdo neviděl se do něj také vracet. I podle přátel údajně několik týdnů nebydlel doma.Všichni si mysleli, že brzy oznámí rozchod, a najednou přišel šok. Budou se brát! Co se stalo?

AROGANTNÍ A PŘÍLIŠ SEBEVĚDOMÁ?

Tatiana se údajně svému partnerovi omluvila s tím, že už mu žárlivé scény nikdy tropit nebude a že by si jejich vztah zasloužil ještě jednu šanci.Ovšem, jak tvrdí Dykovi přátelé, jemu nevadilo ani tak to, že na něj partnerka žárlí, to mu spíše lichotilo, ale především to, že bývá čím dál častěji hysterická. A to nejen vůči němu, ale i vůči dětem.

Často se prý uráží, všem odsekává a i sám Dyk si prý myslí, že na veřejnosti vystupuje čím dál arogantněji a sebevědoměji. Není totiž žádné tajemství, že si prý dopředu nechává schvalovat všechny fotografie, které kdy novináři oficiálně pořídí. Do tisku nesmí jít tedy žádná fotografie bez jejího svolení. Kvůli tomu se prý už ani nefotografuje se svými příznivci. Má strach, že by se fotografie nepovedla a ona by pak byla na sociálních sítích všem pro smích.

NEMAJÍ SI CO VYČÍTAT

Naopak podle přátel Tatiany Vilhelmové si nemají vzájemně co vyčítat. Ani Dyk totiž není úplně bez chyby. I on za poslední rok prý změnil své chování ke svým příznivcům i kamarádům. Rovněž prý trochu zpychl.Oba totiž chtějí mít všechno. Úspěch, peníze i šťastný život. Ovšem také prý spolu soutěží, kdo je u lidí oblíbenější. Když je na tom jeden o dost hůř než druhý, ihned je to na jejich vztahu znát. Oba se údajně rádi urážejí, a tak mezi nimi často vznikají zbytečné rozbroje.

NETRADIČNÍ SVATEBNÍ DEN

Avšak zahodit společná léta jen tak se jim přece jen nechtělo, a tak se rozhodli celou krizi zachránit tím, že oznámili, že se budou brát.V jejich velký den D se tvářili šťastně, zejména tehdy, když věděli, že je někdo točí nebo fotografuje. Jakmile se ale nikdo nedíval, zas taková idylka prý mezi nimi nepanovala. Za celý den prý na sebe štěkali bezpočtukrát a podle informací od těch, kteří se jejich svatby účastnili, údajně ani svatební noc neproběhla úplně tradičně.Nevěsta prý odešla spát o několik hodin dříve než novomanžel.

KAŽDÝ CHCE NĚCO JINÉHO

Mnozí teď mají za to, že za pár měsíců pár oznámí buď rozvod, anebo že herečka čeká potomka. Jejich vztah je příliš napjatý, ani jeden nechce změnit své chování ani přístup ke společnému životu, a dokonce prý mezi nimi začíná být patrný i věkový rozdíl.

Sice jsou od sebe pouhých sedm let, ale protože Dyk prý vypadá na méně, než mu ve skutečnosti je, a Vilhelmová zase o pár let starší, několikrát se už údajně stalo, že se Dykovi v hospodě vysmáli, že chodí se starší ženou.

Nikdo v jejich okolí prý už nevěří, že by se ti dva skutečně milovali. Ale nespojuje je jen společné bydlení nebo manželství, ale i jejich syn Alois (6). I kvůli němu zůstávají pohromadě. Herečka už jednou zažila, že i přesto, že měla dvě malé děti , od svého prvního manžela Pavla Čecháka (44) odešla.Tu samou situaci už prožít nechce. Kdyby ji Dyk opustil, zažila by to, co manžel před lety.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden