Vojtěch Dyk a Tatiana Vilhelmová: Vzali se z lásky, či pro majetek?

Není to ani pár týdnů, co jejich soužití nabralo zcela jiný směr, než všichni očekávali. Herečka Tatiana Vilhelmová (40) řekla své ano muzikantovi a herci Vojtěchu Dykovi (33).

Nejdřív na rozvod

Na utajované svatbě si tak pár slíbil lásku do konce života. Překvapeni byli nejen jejich blízcí, ale údajně i kolegové a kamarádi. Vždyť pár v posledních měsících žil údajně odděleně a o jejich hádkách si cvrlikali i vrabci na střeše. Mluvilo se i tom, že ve hře je někdo třetí.

Vojtěch si totiž pronajal podle jeho kamarádů byt a od rodiny se odstěhoval. Jak to zpětně vypadá, zřejmě se chtěl utvrdit v důležitém rozhodnutí, které hodlal učinit. Otázkou zůstává, proč se v době krize dvojice rozhodla vzít. Když má pár potíže, není zrovna správným řešením svatba nebo další dítě. Podle odborníků se tak jen oddálí problém, který mezi partnery je. A časem se znovu dostane na povrch. Proč tohle řešení krize tedy přijali Vojtěch s Tatianou? Důvody znají momentálně zřejmě jen oni dva.

Za vším hledej ženu a peníze

Nejpravděpodobnější se však zdá jejich majetek. Není totiž vůbec zanedbatelný. O ba herci údajně momentálně vlastní vcelku dost nemovistostí. Podle slov jejich známých jde především o velký byt na pražských Vinohradech, dále pak chalupu, menší byt v Praze a spoustu pozemků v jedné vesnici na Prachaticku, které Dyk před lety koupil. Každopádně to všechno dohromady není studentskou garsonkou, ale slušný obnos majetku, na který si dvojice přišla.

Nemusí se už bát o budoucnost

Navíc i jejich společné úspory nebudou zanedbatelné.Oba herci jsou úspěšní, a tedy i vytížení ve své práci, a navíc, pokud se Táňa rozhodla na příští rok i v práci polevit a dát si odpočinek, bude za ní stát bezpochyby naspořené konto. Bez něj by si nic takového zřejmě dovolit nemohla.

Důvody jejich svatby tak mohou být čistě prozaické, ve společném jmění se tak manžele mají mnohem pohodlněji. A navíc herečka tímto krokem zabezpečila i své tři děti, jež má. Nemusí se tak strachovat o budoucnost. V tuhle chvíli za ní jako manželkou a vdanou paní stojí zákony.

reklama
reklama

Komentáře