Vojtek koupil exmanželce dům skoro za 5 milionů! Kde na to bere?

První žena ho vyšlo pěkně draho! Nejen že jí pořídil bydlení, ale koupil jí i drahý vůz a platí výživné 40 000 korun!

Jen co se muzikálový a seriálový herec Roman Vojtek (45) stihl finančně vyrovnat se svou exmanželkou Terezou Vojtkovou (37), už ho jeho další přítelkyně zpěvačka Petra Vraspírová (29) tlačí k oltáři! Nebo je všechno jinak a už je dokonce po jejich tajné svatbě? A proč najednou tak spěchá?

Před dvěma a půl lety opustil herec Roman Vojtek (45) exmanželku Terezu Vojtkovou (37) v osmém měsíci těhotenství. Před rokem ale přišel po sedmi letech vztahu rozvod a teď chce herec napravit svou reputaci a žít se svou mladou přítelkyní, herečkou a zpěvačkou Petrou Vraspírovou (29), se kterou se poznal během zkoušek v několika muzikálech. Ona je prý žena jeho života a jeho druhá půlka,! Ale co když po čase řekne, že už nemůže dál přesně jako to řekl své ženě? „Petra je pro mě ztělesněným něčeho, po čem jsem toužil, a takhle jsem si představoval životní partnerku,“ dušuje se Roman. Ke cti mu může být, že Petra údajně nestála za jejich rozchodem s Terezou, ale potkali se až o něco později. A není divu, že chce mít Roman kolem sebe zase pocit rodiny. Maminka mu totiž zemřela na rakovinu a jeho tatínek hned pár let po ní. Nejblíž je mu tak teď strejda a teta, kterým daroval půl roubenky na Valašsku po mamince, kam jezdil se sestrou Editou (42) celé dětství. Ta teď ale bydlí na druhém konci světa. Odváží se Roman udělat s Petrou další krok? Nebo to už mají za sebou?

Tereza dlouho sama nezůstala a už se hřeje v náruči milionáře.

Proběhla snad už utajená svatba?

Jestli jde něco Romanovi opravdu dobře, pak je to zamotat hlavu všem kolem! O tom, jestli si krásnou blondýnku má v plánu vzít, nebo už je dokonce dávno po svatbě, se mu daří tajit opravdu bravurně. Jak to tedy ve skutečnosti je? „Teď se vracím do svého domu, který jsem postavil, s Petrou, dětmi a jsem strašně rád,“ začal se muzikálový herec chlubit s plány, které ho teď v nejkratší možné době čekají. Zatímco on je ze stěhování doslova nažhavený a už se nemůže dočkat zase klidného vesnického života, Petra až takové nadšení nesdílí. Ruch velkoměsta v pronajatém pražském bytě jí totiž plně vyhovoval. Tak ještě, že menší hnízdečko lásky nahradí prostorný luxusní dům plný vychytávek a nového vybavení, protože ten starý si s sebou všechen vzala Tereza. Jak to ale vypadá se svatbou? Je na plánu, nebo už je dávno po? „Co když už máme dávno po svatbě, jen jsme neměli potřebu to vytrubovat do světa?,“ nechal všechny v tajuplné nevědomosti Roman. Rozvedený přitom už je a řádnému oddání s jeho současnou přítelkyní tedy nic nebrání. „Je to tak, jsem rozvedený. Nechtěl bych, aby moje přítelkyně pořád nesla nálepku milenky kvůli mému odchodu od rodiny,“ bránil Roman čest Petry. Taková svatba, to by ale bylo úplně jiné kafe...

Je pro něho luxus důležitější než zdraví?

Tlačí na něho kvůli dětem?

To, že o vdavkách uvažují oba, je naprosto veřejná věc. Jak to ale mají zamilované hrdličky s dětmi? „Uvažovali jsme o nich. Ale myslíme, že teď ještě rozhodně není ta správná chvíle,“ přiznal herec. I tak se doma vůbec nenudí, protože Roman dostává od exmanželky občas na víkend své dvě děti právě z prvního manželství, dcerku Editku (7) a synka Benedikta (2). Dřív nebo později ale Petra určitě zatouží po vlastních. Zatím může tak maximálně nacvičovat roli matky. „Já myslím, že mě berou, jsou to úžasné bytosti. Editka na mě sice chvilku žárlila, ale to je všechno pryč,“ popsala vzájemný vztah zpěvačka. Jak dlouho to ale takhle vydrží?

Opuštěné manželce vybudoval luxus

Ačkoli už jeho exmanželka Tereza hraje přes dva roky s pohledným hercem druhé housle, nakonec rozhodně není na rozchodu nijak škodná. Sama se už totiž ukazuje nějaký čas po boku mladého svalovce a milionářského synka Jakuba Maliny (30).  A k tomu jí zrovna Roman nechal postavit z majetkového vyrovnání po rozvodu přízemní vilu právě nedaleko jejího milence téměř za pět milionů korun. Lokalitu si už ale prý vybrala dávno předtím sama, hlavně proto, že to tam má moc ráda a také bydlí nedaleko její sestra. Doteď sice musela matka dvou dětí žít v malém bytě vlastních starých rodičů a oni se zatím museli vystěhovat přes léto na rodinnou chatu, teď si to ale konečně bude ona i obě ratolesti moct pořádně vynahrazovat. Editka už má prý vybraný dokonce v novém době svůj vysněný vlastní pokojíček. Tak už jen dodělat venkovní fasádu, dokončit menší úpravy v interiéru a pak už hurá do nového!

Dvě domácnosti ho vyjdou draho!

Ještě že teď má Roman tolik pracovních závazků, jinak by účty, které si během prvního manželství nadrobil, jen horko těžko splácel. Kromě lukrativního přízemního domku v Jesenici u Prahy totiž doteď platil své exmanželce Tereze veškeré účty na provoz domu a teď jí zase pro změnu v novém bude posílat každý měsíc na její účet kolem čtyřiceti tisíc korun. Což na jejich dvě společné děti rozhodně není málo. A do toho se Roman snaží neustále zvelebovat svůj domek v Řitce. Navíc jeho pohledné přítelkyni Petře už klepe na dveře třicítka a určitě by kolem sebe co nevidět ráda viděla alespoň jednoho caparta a na sobě bílou svatební róbu. Kde na to ale má už takhle dost vytížený herec vzít? Kromě muzikálu Rocky už hraje dokonce v nekonečných seriálech Modrý kód a Ulice. Jenom aby to Roman nakonec neodnesl svým zdravím, jako se mu to vymstilo, když šel přes svoje hranice během účinkování v oblíbené show Tvoje Tvář má známý hlas. Po ní ho totiž pronásledovala jedna zdravotní trable za druhou...

reklama
reklama