Moje šťastná hvězda

Vondráčková ho odmítla a on se jí začíná ošklivě mstít?

Není to tak dávno, co jsme vás informovali o spekulacích, že si herec ze seriálu Ulice Ondřej Studénka (38) myslí na kolegyni Lucii Vondráčkovou (44). S půvabnou herečkou se dokonce objevil na společenské akci a místy se na ni díval jako na svatý obrázek.


Co se mezi nimi stalo?


Ze zákulisí seriálového natáčení pak unikaly informace, že to mezi nimi jiskří a Studénka se měl snažit s Vondráčkovou flirtovat. Ta ho ale měla odmítnout a dát mu jasně najevo, že je spokojená a zamilovaná do svého partnera, bojovníka MMA Zdeňka Polívky (25).


Ondřej Studénka (38). Povídá si, že si na ni dlouho tajně myslel.

Myslel si, že budou milenci?

Studénka to ale údajně neměl vzít zrovna dobře a začíná dělat herečce v práci naschvály. Vondráčková už je z toho prý zoufalá a několikrát se kvůli tomu měli pohádat.

Není tak vyloučené, že se tvůrci budou muset rozhodnout, že jednoho z nich ze seriálu vyřadí. Těžko říct, pro koho by se rozhodli. Televizní diváci totiž dlouhodobě nemají v lásce ani jednoho z nich.

Kdo půjde pryč?

Více kritiky se ale hrne na Lucii Vondráčkovou, a to hlavně proto, že hraje v seriálu negativní roli. Vondráčková je ale podle našich informací připravena o roli bojovat.

V seriálu má hodně prostoru, což znamená spoustu natáčecích dnů a hodně vydělaných peněz. Uvidíme tedy, jestli si to spolu dokážou vyříkat a natáčet společně dál. Pro tvůrce seriálu by to určitě byla ta nejlepší varianta.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden