Vrásky, akné, fibromy – patentovaná technologie vám od nich pomůže už po prvním ošetření

Bez skalpelu, injekcí a popálenin. Jett Lift, lékařský přístroj s patentovanou technologií plasmových výbojů, si poradí se širokou škálou problémů pokožky. Ať už jde o vrásky, výrůstky, hemangiomy, akné, jizvy či rozdíly v pigmentu.

Přístroj Jett Lift se zaměřuje na jednu z hlavních příčin viditelného stárnutí pokožky – postupné uzavírání buněčných membrán, které brání přísunu vody a živin do buňky. Přesně cílený plasmový výboj způsobuje rozpínání membrán a následný přísun živin do buňky.

K tomuto efektu dochází okamžitě, výsledky jsou tedy viditelné již po prvním ošetření. Jett Lift vrací do původního stavu rozdělení elektrického potenciálu buněčné membrány, tj. buňka je schopna ve větší míře přijímat vodu a živiny i dlouho po absolvování zákroku.

Přístroj Jett Lift

Přístroj Jett Lift Jett Lift je lékařský přístroj splňující nejnáročnější normy Evropské unie pro přístroje používané v nemocnicích. Během ošetření nedochází k negativnímu vlivu na okolí ošetřovaného místa a zákrok je vhodný i pro citlivou pokožku.

Nízká váha, velikost a absence jakýchkoliv trubic pak umožňuje lékaři snadno ošetřit všechny části těla.

Jeden nástroj řešící spoustu nedokonalostí pokožky


Jedno ošetření vás viditelně zbaví nejen vrásek, ale i dalších nedokonalostí pokožky v podobě jizviček, pigmentových rozdílů a viditelných žilek a výrůstků.

Jett Lift si svými výsledky bez nutností invazivního zákroku získává srdce nejen pacientů, ale také dermatologů. Toto ošetření je hitem jak v západních zemích Evropy, tak v Asii, Austrálii i Africe. Oblíbenost napříč kontinenty potvrzuje účinnost i použitelnost tohoto zařízení bez ohledu na typ pokožky.

Ukázky výsledků ošetření při použití Jett Lift

Omlazení očního okolí

r2

https://www.youtube.com/embed/NdHL73FVjOU

Domluvte si konzultaci u dermatologa Brandeis Clinic


V České republice můžete ošetření Jett Lift podstoupit na Brandeis Clinic, nejlépe vybavené klinice laserové a korektivní dermatologie v ČR.

Konzultaci a následný zákrok Jett Lift si můžete sjednat prostřednictvím poptávkového formuláře na této stránce.

.

reklama
reklama