Vrať se, nebo se s tebou rozvedu

Zdá se, že hereččiny prosby byly vyslyšeny a rádoby malířka už poslala saxofonistu k vodě.

Královnu dětských srdcí Dádu Patrasovou (65) vyslyšelo snad samo nebe a hudebník Felix Slováček (78) dostal kopačky od své o čtyřicet let mladší milenky Lucie Gelemové (38). Jenže Felix s návratem k manželce začal otálet...

Herečka Dagmar Patrasová (65) se zřejmě začala předčasně radovat, že po sedmi letech skončil veřejně propíraný románek jejího manžela Felixe Slováčka (78) s bývalou prodavačkou a rádoby umělkyní Lucií Gelemovou (38).

Když někdejší milenka vypustila do světa prostřednictvím svého sociálního profilu informaci o rozchodu, bylo to v době, kdy byl saxofonista s přáteli v Jerevanu. Podle původní dohody měla dvojice

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden