Vrátí Karel Gott svého 42. Slavíka?

Sotva si došel pro zlatou cenu na jeviště! Co se s Mistrem děje?

Loni se Karel Gott (78) nemohl na galavečer dostavit kvůli hospitalizaci v nemocnici. Cenu tak za něho přebrala dcera Charlotte Ella Gottová (11). Letos přišel, ale měl co dělat, aby na pódium došel. V zákusilí mu pomáhala jeho manželka Ivana (41) nebo poblíž stojící ochranka.

Mistr vysvětloval,  že za jeho nejistou chůzi nemůže ani únava po boji s rakovinou mízních uzlin, ani umělý kyčelní kloub v pravé noze. Pouze to, že předtím klopýtl o schůdek. Na závěr večera předal cenu své kamarádce - zpěvačce Martě Kubišové (75), která se tak slavnostně rozloučila se svou kariérou.

Přiznal, že se mu na Martě vždy líbilo, jak se nikdy nesnažila dělat ze sebe roztomilého diblíka. Další den po vyhlášení Zlatých slavíků ovšem nastala velká mela, že s hlasy bylo manipulováno. Vítězná skupina Kabát a stříbrný Michal David naštvaně vrátili cenu, když se zjistilo, že počtem hlasů měla vyhrát kontraverzní skupina Ortel a na druhém místě měl být zpěvák Tomáš Ortel (41). Božský Karel byl ale ubezpečen, že jeho vítězství bylo, podle počtu hlasů, zcela zasloužené!

reklama
reklama

Komentáře