Můj kousek štěstí

Vrátí se ještě do Ulice?

O svých vleklých zdravotních problémech mluvila Jaroslava Obermaierová (74)už mnohokrát. Naposledy si postěžovala, že kvůli lékům na bolest trpěla nechutenstvím a zhubla sedmnáct kilogramů. Zatímco sama herečka je ze své proměny prý nadšená, lidé z jejího okolí mají strach. Nejvíce je prý trápí dlouhá přestávka natáčení Ulice. Shodují se v tom, že práce je to, co udržuje herečku ve formě.

Někteří totiž tvrdí, že v poslední době Obermaierová viditelně chřadne, a obávají se o její zdraví. Ti odvážnější dokonce hovoří o tom, že by se nemusela už do seriálu vůbec vrátit!

Už si téměř nevolají

Zpočátku nucené přestávky si seriálová drbna s kolegy prý volala pravidelně. Nyní ten kontakt už hodně řídne. „Nic nového u nikoho není, když všichni sedí zavření doma,“ svěřila se poněkud rezignovaně Jaroslava a bylo na ní vidět, že jí práce velmi schází.

Herečku navíc trápí osud její kamarádky z Ulice, Zdeny Hadrbolcové (82), která nemá nikoho, kdo by se o ni mohl postarat. Ani jedna z hvězd seriálu na tom prý není po psychické stránce dobře. Odpočinek sice zpočátku vítaly, nyní už jim velmi schází kontakt s přáteli a chřadnou, což může být v jejich věku velmi nebezpečné.

Návrat bude těžký 

Dlouhá pauza si nepochybně vybrala svou daň a Obermaierové se bude do rozjetého vlaku s ohledem na její zdravotní potíže a věk naskakovat jen velmi těžko. Čím déle je doma, tím je to pro ni horší. Nezbývá než doufat, že návrat do Ulice ustojí, bude to pro ni vítaná změna k lepšímu a nezlomí jí to, jak se říká, vaz.  Diváci se na ni těší!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden