Moje šťastná hvězda

Vrátí se nakonec Zuzana Kajnarová ke svému expartnerovi?

Moje šťastná hvězda

Se svým manželem založila rodinu. Šušká se ale, že má blízko ke svému bývalému partnerovi. Tají snad, že jsou milenci?

Manželství ZUZANY KAJNAROVÉ (40) a ROMANA ŘÍČAŘE (46) se prý rozpadá jako domeček z karet. Může za to i její expartner MARTIN PÍSAŘÍK (43)?

Televizní diváci mohou v současné době Zuzanu Kajnarovou (40) vídat v oblíbeném seriálu Specialisté, kam se vrátila po delší pauze. Její návrat mnohé překvapil, neboť herečka tehdy tvrdila, že se chce věnovat i jiným věcem než jen natáčení seriálu.

Mnozí tak začali spekulovat, že mezi ní a jejím mužem Romanem Říčařem (46) není všechno v pořádku, když kývla na tak časově náročnou nabídku. Někteří fanoušci si dokonce myslí, že by se kvůli tomu mohla vrátit ke svému bývalému partnerovi Martinu Písaříkovi (43).

Není s ním šťastná?

Ačkoli se o Říčařovi mluví jako o hereččině životním partnerovi, před ním tvořila pár právě s Písaříkem. Kromě toho, že k sobě

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden