Vrátí se Vojtek kvůli dětem zpět k exmanželce?

Jeden z hlavních herců nového muzikálu Rocky a hvězda druhé řady show Tvoje tvář, herec a zpěvák Roman Vojtek (44) se přestěhoval zpátky do svého luxusního rodinného domu v Řitce za Prahou. Tam žil roky se svou bývalou manželkou Terezou Vojtkovou (36).

Odsud od ní také před více jak dvěma lety těsně před porodem jejich druhého dítěte, syna Benedikta (2) odešel. Probudí to v Romanovi zapomenuté vzpomínky na dávné rodinné štěstí a nezatouží se vrátit ke krásné exmanželce Tereze? Prozradil, že napjaté vztahy mezi nimi se už naštěstí urovnaly a to jen kvůli dětem. Ale nestojí za tím i něco víc? Pojí je dál jen společné příjmení a děti Edita (6) a Benedikt (2)? Nebo už je každý z nich opravdu úplně jinde?

Nepouští se navzájem ani na krok

Ať je to mezi oběma bývalými partnery jakkoliv, zdá se, že dávají veškerou svou energii do jejich nových vztahů. Roman se s pohlednou muzikálovou zpěvačkou a herečkou Petrou Vraspírovou (29) od sebe málem nevzdalují téměř ani na krok. A to jak doma, tak i v práci. Už delší dobu spolu tyhle dvě hrdličky totiž hrají ve stejných projektech. Roman své mladé krásce prý zařídil protekci a tak spolu hráli v muzikálech Mamma mia!, Ať žijí duchové, Bonnie a Clyde a teď i v novém muzikálu Rocky na motivy slavného filmu. Chtějí spolu vážně trávit veškerý svůj čas nebo se prostě a jednoduše jen bojí jeden o druhého? „Nevím, čím to je. Jsme jen dva lidi, kteří se mají rádi a je nám spolu krásně,“ svěřila se poblouzněná Petra. Nebo se spíš bojí, aby jí Roman nebyl nevěrný? Vzhledem k jejich nejasným začátkům, se jí nikdo nemůže divit, že důvěrou zrovna nehýří.

Přítelkyni Petru si střeží jako oko v hlavě!

Chystá už jeho exmanželka další svatbu?

Šťastní a zamilovaní! Přesně tak na lidi kolem působí konečně také Romanova exmanželka Tereza, která si našla o sedm let mladšího partnera, milionářského synka Jakuba Malinu (29), který se s ní trpělivě stará i o její dvě malé děti. A kromě společného ohromného domu, které pro ně Jakub buduje, se už spolu začínají ukazovat na veřejnosti jako okroužkovaný pár. Nejde ještě sice o společné snubní prstýnky, ale o stejný červený náramek na levém zápěstí. Co přijde dál? Chystá Tereza na rozdíl od svého exmanžela nějaké překvapení?

reklama
reklama

Komentáře