Moje šťastná hvězda

Vrátila se do Ulice, aby vyřešila krizi?

Moje šťastná hvězda

Už více než pět let čeká na svatbu s mužem, kterému údajně odpustila aférku hned s několika ženami! A zdá se, že staré rány nedávno opět vypluly na povrch.

Vypadalo, že si ANETA KREJČÍKOVÁ (30) na život mezi plenkami zvykla a práce jí příliš nechybí. Teď je ale zpátky v Ulici a zlí jazykové tvrdí, že se tak snaží vyřešit krizi s partnerem ONDŘEJEM RANČÁKEM (37).

Jsou to už čtyři roky, co se Aneta Krejčíková (30) naposledy objevila v nekonečné Ulici. V té době čekala svého prvního potomka, syna  Bena (3), a veškerý svůj čas chtěla věnovat jen jemu. Odchod sice nesla velmi špatně, zároveň se ale těšila na svou zbrusu novou životní roli.

Tvůrci se ji proto rozhodli na nějaký čas odstěhovat do Berlína a doufali, že se jedna z jejich hlavních hvězd brzy vrátí. Skoro už to tak vypadalo, jenže pak

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden