Vrátila se Ivana zpátky na Bertramku?

Kromě údržby hrobu zesnulého Mistra Karla Gotta (†80) na hřbitově nedaleko Bertramky nebylo o vdově Ivaně Gottové (43) teď mnoho slyšet. Spekulovalo se, že vdova po hudební legendě nejspíš zmizí s oběma dcerami někam daleko.

A na Bertramku by se mohla vrátit později, nebo možná už nikdy. Říkalo se, že nebudou chtít být v prostředí, kde trávily poslední smutné chvíle s milujícím manželem a tatínkem. Mluvilo se i o prodeji honosné vily, ale i tom, že Ivana odcestuje až do Ameriky, kde bude chtít začít nový život.

Zatím se tak nestalo. Celá rodina zůstává tam, kde s Mistrem trávila čas. O tom vypovídá fakt, že Ivana podle záznamů na katastrálním úřadu zatím s Bertramkou nic nechystá. Dokonce je možné vídat její luxusní vůz za dva miliony korun zaparkovaný před vilou na Bertramce.

Občas ji tam fotografové zastihnou i na procházce s jejich milovaným psem. Spekulacím nenahrává ani fakt, že Ivana se o Karlův hrob svědomitě stará. Poslední zprávy mluví i o tom, jak řešila nepříjemný požár tisíců svíček na jeho hrobě.

.

reklama
reklama

Komentáře