Můj čas na kafíčko

Vraťte svým vlasům lesk a pružnost

Pokud chcete mít zdravé, krásné a lesklé vlasy plné síly, dopřejte jim jednou za čtrnáct dní kúru ve formě vlasového zábalu z přírodních ingrediencí.

Vlasové zábaly pomáhají obnovit polámané a roztřepené vlasy a také vlasová vlákna, která jsou narušena mechanickým namáháním, odbarvováním, stresem nebo přírodními vlivy. Zábaly připravujte podle typu svých vlasů, aplikujte je na dobře umyté, lehce vysušené vlasy bez kondicionéru a nechte působit 20 až 30 minut.

Medový univerzální

Tento zábal můžete aplikovat na jakýkoli typ vlasů. Med obsahuje vitaminy, minerální látky a aminokyseliny, vlasům dodá lesk a vyživuje je. Lžíci medu promíchejte s vaječným žloutkem a lžičkou olivového, mandlového, kokosového nebo ricinového oleje.

Kávový pro růst

Je ideální pro roztřepené, lámavé a vypadávající vlasy. V misce prošlehejte dvě lžičky mleté kávy, dvě lžičky olivového oleje a jeden žloutek, pak směs vetřete hlavně do délek vlasů a do konečků.

Exotický pro sílu

Je vhodný pro poškozené vlasy. Do mixéru dejte jedno měkké avokádo, 100 ml kokosového mléka, lžičku olivového oleje a pár kapek citronové šťávy a dobře rozmixujte.

Ze sušené hořčice

Růst vlasů podpoříte zábalem, který připravíte ze dvou lžic sušené hořčice, dvou lžic horké vody, dvou lžiček ricinového oleje, lžíce medu a jednoho žloutku. Všechny ingredience prošlehejte a směs naneste na vlasy.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden