Vražedné pracovní tempo ho přivedlo až na operační sál

Jeho ošetřující lékař je prý smutný, když vidí, že Petr neodpočívá. On to ale moc neumí, v jeho životě má práce velký prostor a jinak tomu asi už nebude.

Herec Petr Rychlý (55) prý tolik šílel po své manželce, že si kvůli ní otevřel butik s italskou módou. Jejich obchůdku se ale vůbec nedařilo a skončilo to obrovským dluhy. Petr se tak snažil, aby je splatil, až to odnesl vážným zdravotním kolapsem.

Když se řekne Petr Rychlý (55), každý z nás si hned vybaví sympatického lékaře Čestmíra Mázla z neuvěřitelně populárního seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Ačkoli Rychlý nikdy nezastíral, že to byla právě Ordinace, co mu zajistilo obrovskou popularitu, jeho herecký rejstřík je přece jen mnohem bohatší.

Odjakživa chtěl bavit lidi

A je možná i trochu nespravedlivé, že si Rychlého spojujeme především s touto postavou. Petr totiž stál na divadelních prknech a před televizní kamerou mnohem dříve, než se na Nově začalo uvažovat o natočení seriálu z lékařského prostředí.

Ačkoli vystudoval Střední ekonomickou školu v Karlových Varech, touha bavit lidi byla mnoha silnější než jeho vztah k číslům. Budoucí slavný Čestmír Mázl se začal

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře