Můj čas na kafíčko

Vsaďte jen na jednu barvu!

Myslíte, že obléknout si na sebe věci pouze jedné barvy je nudné nebo dokonce nezajímavé? Právě naopak! Musíte ale dát pozor na to, jak jeden odstín nosit, aby váš oděv byl opravdu šmrncovní! Poradíme vám pár rad jak na to!

Jestli máte jen trochu cit pro kombinace a módní doplňky, vůbec se toho nebojte! Nemusíte přece nutně nakoupit kalhoty, svetr i halenku přesně ve stejné barvě. Stačí se jí držet, ale dát dohromady několik jejich tónů.

Jak na oděv v jednom tónu!

Ptáte se sama sebe, jak docílit toho, abyste vypadala skvěle? Pokud si příliš nevěříte, rozhodně se nepouštějte do výrazných barev jako je červená nebo zelená! Spíš se pusťte do barev typu béžové, krémové nebo šedivé. Základním pravidlem je, že když nebudete experimentovat s barvami, vyzkoušejte k sobě různé materiály. Třeba koženku s džínovinou nebo romantickou krajku s bavlnou. Vyřádit se můžete také v nevšedních střizích. Hitem poslední doby je propojování elegantního se sportovním stylem. Pokud si nejste jistá, vyzkoušejte nejdřív raději všechno doma před zrcadlem!

Pozor na nenápadnou černou!

Napadlo vás hned na začátku, že nejjednodušší ze všech barev bude zkombinovat právě černou, protože žádné odstíny nemá? To je ale velký omyl! Zkuste k sobě doma přiložit dvě černá trička nebo kalhoty se svetrem a zjistíte, že to dohromady prostě nejde. Hodně totiž záleží i na materiálu jednotlivých kousků. Proto buďte při jejím nošení velmi opatrná. Tenhle styl by se taky rozhodně neměl stát každodenním pravidlem. Jde spíš o oživení vašeho vzhledu.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden