Všichni chlapi od ní utíkají! Chce po nich jen peníze?

Proč nevydrží s žádným mužem? To se ptá snad každý. AGÁTA HANYCHOVÁ (35) je čím dál zoufalejší. Shání chlapa nejen kvůli tomu, aby se měla kým chlubit, ale také proto, že jí docházejí peníze od matky. Je všem pro smích, přesto podnikla další zoufalý krok.

Minulý rok vystřídala tolik mužů, že každý další vztah už nechává její přátelé i rodinu klidnou. Vědí totiž, že nanejvýš za tři měsíce bude zase sama. Bývalá modelka Agáta Hanychová (35) je velmi vybíravá a v poslední době vybírala tak poctivě, až nakonec přebrala.

Pro smích už není jenom svým fanouškům, ale také téměř všem svým potenciálním partnerům. Dělají si z ní jenom legraci? Agáta začala být ze svého neúspěšného hledání lásky na celý život tak zoufalá, že se uchýlila k velmi radikálnímu řešení. Muže si údajně

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden