Všichni ji opouští, skončí úplně sama?

Největším snem herečky Dany Batulkové (62) byla vždycky spokojená rodina, kterou by měla blízko sebe. Jenže, jak se zdá, tahle představa se jí začíná pomalu, ale jistě vzdalovat!

Herečka Dana Batulková (62), kterou teď diváci pravidelně sledují v televizním seriálovém hitu Slunečná právě prochází složitým obdobím. Vypadá to totiž, že se jí začínají bortit vztahy s těmi nejdůležitějšími lidmi v jejím životě.

A těmi jsou její, dnes už dospělé děti Jakub Prachař (37) a Mariana Prachařová (26). Co problémy způsobilo a co se ve slavné rodině děje?

S dětmi si přestává rozumět

Možná proto, že si prošla dramatickým rozvodem s hereckým kolegou Davidem Prachaře (61), přimkla se Dana hodně ke svým dětem. A nějaký čas to fungovalo, jenže jak děti vyrostly a zařídily si vlastní život, se kterým ne vždycky Batulková plně souhlasí, zřejmě to mezi nimi začíná skřípat.

Alespoň to tak vypadá z Daniných zkroušených slov. „S mými dospělými dětmi je to těžké a není s nimi rozumná řeč,” říká Batulková smutně a fanoušci se mohou jen dohadovat co přesně má na mysli. Důvodů k .

Zbývá vám 78% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama
reklama