Všichni ji opouští, skončí úplně sama?

Největším snem herečky Dany Batulkové (62) byla vždycky spokojená rodina, kterou by měla blízko sebe. Jenže, jak se zdá, tahle představa se jí začíná pomalu, ale jistě vzdalovat!

Herečka Dana Batulková (62), kterou teď diváci pravidelně sledují v televizním seriálovém hitu Slunečná právě prochází složitým obdobím. Vypadá to totiž, že se jí začínají bortit vztahy s těmi nejdůležitějšími lidmi v jejím životě.

A těmi jsou její, dnes už dospělé děti Jakub Prachař (37) a Mariana Prachařová (26). Co problémy způsobilo a co se ve slavné rodině děje?

S dětmi si přestává rozumět

Možná proto, že si prošla dramatickým rozvodem s hereckým kolegou Davidem Prachaře (61), přimkla se Dana hodně ke svým dětem. A nějaký čas to fungovalo, jenže jak děti vyrostly a zařídily si vlastní život, se kterým ne vždycky Batulková plně souhlasí, zřejmě to mezi nimi začíná skřípat.

Alespoň to tak vypadá z Daniných zkroušených slov. „S mými dospělými dětmi je to těžké a není s nimi rozumná řeč,” říká Batulková smutně a fanoušci se mohou jen dohadovat co přesně má na mysli. Důvodů k .

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře