Moje sladké tajemství
Všichni skáčou, jak ona píská
Všichni skáčou, jak ona píská

I když se může zdát jako životní výhra ulovit zpěvačku Moniku Absolonovou (43), údajně to s ní v partnerském životě není snadné. Nejenom, že se dlouhodobě spekuluje, že její přítel Tomáš Horna (39) má být pod pořádným pantoflem, ale dokonce se ukázalo, že jí v mnohém ustupuje celá rodina.

„Na hlídání mám maminku, která kvůli mým dětem šla do důchodu,“ přiznala Absolonová v pořadu Show Jana Krause. Aby ale asi svou maminku úplně neodrovnala, často vypomáhá i Horna. „Tomáš večer nepracuje, takže hlídá,“ prozradila, jak to má doma hezky zařízené.

Koho to přestane bavit jako prvního? Otázkou je, jak dlouho to takhle bude fungovat. Ono to sice může působit jako systém, který je efektivní, nicméně Hornovi prý moc vyhovovat nemá. Vždyť to vypadá jako by jen pracoval, nebo hlídal děti, a to ho může pomalu přestávat bavit.

Rád by asi měl i nějaký čas sám pro sebe a samozřejmě i společné chvíle ve dvou s partnerkou. A jelikož to má mít často negativní vliv na jeho náladu, už si toho možná všimli i lidé v jeho okolí. Hrozí, že začne pokukovat po jiných Snad se tak Monika, která by se pro rodinu i rozkrájela a pracuje hlavně proto, aby společně nestrádali, nedočká toho, že Tomáš začne koukat po jiných.

Přece jen je to bývalý hokejista, a ti mají jednoduše v krvi flirtování a užívání si pozornosti žen. Horna možná během vztahu s Monikou takový nebyl, ale to neznamená, že to tak vydrží napořád..

Související články
Oldřich Kaiser (69) patří po mnoha letech na české filmové scéně mezi zkušené herce, zatímco jeho manželka Dáša Vokatá (70) se k herectví dostala teprve nedávno. Kaiser získal hlavní roli ve filmu „Zahradníkův rok“ a Vokatá ztvárnila jeho filmovou manželku. Podle jejích vlastních slov to však byla její první a zároveň poslední herecká zkušenost. „Je […]
Ivana Gottová zuří! Karle, tohle ti neodpustím…
premium
Myslela si, že tohle zůstane navždy tajemstvím. Ivana Gottová (48) ale možná bude brzy společně s celou rodinou čelit kauze, které ještě nikdy nečelila. Povídá se, že se brzy odhalí jasné důkazy o tom, že Karel Gott (†80) měl syna! Dlouhé roky je bráno za fakt, že zesnulá hudební legenda Karel Gott (†80) přivedl na svět čtyři dcery. […]
Hodně zajímavou historku z minulosti odhalila exmodelka Agáta Hanychová (39). Ve svém internetovém pořadu prozradila, že měla pletky s legendárním hokejistou Jaromírem Jágrem (52)! Když jí bylo pouhých devatenáct let, pozvala ho do domu své maminky Veroniky Žilkové (62), protože neměl kde spát. „Spali jsme u Stropnického v pokoji a vyvrátili jsme mu dveře!“ uvedla Hanychová. O noční návštěvě […]
Ještě nedávno to vypadalo, že je herečka ze seriálu Jedna rodina maximálně šťastná. Petra Nesvačilová (38) se rozplývala, jak konečně našla toho pravého. Jenže uteklo pár měsíců, a podle mnohých se věci mají poněkud jinak. Zdá se, že se jí velmi zalíbila mateřská role a s partnerem Tomášem Vápeníkem (47), kterému porodila dceru Jasmínu Rikku (1), […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz