Vybere synovi partnerku sama?

Žádná milující matka se nemůže dívat na to, když se jejímu synovi rozpadá vztah. Někdy je nezbytné na jeho štěstí dohlédnout, to si zřejmě řekla i Dana Batulková (63).

Tak se zdá, že smůla ve vztazích se v rodině hvězdy Slunečné, Dany Batulkové (63), snad dědí. Vzpomeňme na to, jak herečku před lety opustil tehdejší manžel David Prachař (62).

Jí v tu chvíli zůstaly jen oči pro pláč a ty má jistě i dnes, když se podívá na své dvě dospělé děti Jakuba (37) a Marianu (27), které ne a ne najít toho vhodného partnera.

Zklamání v lásce jistě nepřeje ani jednomu z nich, a tak je jasné, že jako správné, starostlivé matce jí záleží na tom, jakého zetě či snachu jí děti přivedou domů. Přeborníkem ve zpackaných vztazích je zejména

Zbývá vám 72% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden