Můj kousek štěstí

Vyberte si masáž

Příjemné chvíle oddechu, odpoutání od každodenního stresu a rozmazlování, to vám přinese masáž. I zde je ale dobré vědět, čím vám může prospět, a podle toho zvolit tu správnou.

Jestliže vás kromě občasných neduhů netrápí nic závažného, můžete si vybrat jakoukoli.Pokud máte nějaké vážnější zdravotní obtíže, poraďte se se svým lékařem, která, a zda vůbec, by byla pro vás vhodná.

Lymfatická
Tuto masáž oceníte, pokud vás trápí otoky nohou či rukou nebo potřebujete podpořit boj s celulitidou a nadváhou. Pokud lymfa neproudí nebo je její tok zpomalený, zůstávají zbytky látkové výměny v tkáních, tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, pomerančová kůže a otoky. Pomocí cíleného masážního tlaku a směru je možné lymfu aktivovat a dosáhnout odplavení škodlivin z těla ven.

Relaxační
Máte tělo ztuhlé a unavené? Pak je skvělou volbou relaxační masáž s nahřátým olejem. Promasírování celého těla opravdu účinně odbourá stres, zlepšuje spánek a uvolňuje svaly. Ihned po jejím absolvování se budete cítit lehcí jako pírko a plní nové energie.

Reflexní
Patří mezi oblíbené druhy masáží, které mají blahodárné účinky na tělo. Nejčastěji se provádí na ploskách nohou, kde se podle tradičních východních medicínských systémů odráží celé tělo. Znovu rozproudí zastavenou energii v těle. Díky ní dochází k prokrvení a uvolnění svalů i odplavení škodlivin z organismu, někdy objeví i bolavé místo, které signalizuje určitý problém v některé části těla.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden