Můj kousek štěstí

Výbuchy vzteku kvůli manželovi

Její vášeň pro otužování má možná příčinu v rodinné atmosféře.

Manželství Evy Decastelo (43) působilo vždy pohodově. Nedávno ale prozradila, že doma vždy taková idylka nepanuje. Ba vypadá to, že manželé po třinácti letech vztahu zažívají někdy pořádnou Itálii.

Talíř na kusy

„My to máme doma striktně nastaveno. On je vedoucí a já poslouchám,“ řekla herečka. René Decastelo (48) je podle všeho pohodář, na rozdíl od jeho ženy, která se prý sem tam nechá unést emocemi. A to až tak, že vzduchem létá nádobí. „Já jsem trošku hysterická,“ přiznává Eva.

Jednou se pohádali tak ostře, že rozčilením vzala do ruky talíř a praštila s ním o zem. To už opravdu nevypadá jen na drobné manželské hašteření, zdá se, že když temperamentní brunetka vybuchne, je to show. A co na to její muž? Ten se prý jen usměje a odejde. Nezajímají ho snad pocity vlastní ženy?

René to má jasné – z případných rodinných trablů se v klidu sámvypíše.

Ze slov herečky se navíc zdá, že ji manžel nebere moc vážně. Kupříkladu, když šla do talkshow Honzy Dědka (49), její muž jí prý dal jednu radu: „Buď hezká a mlč!“ Takový pokyn by zamával se sebevědomím i té nejsilnější ženy.

Jako by nestačilo, že ve Slunečné, které byl Decastelo scenáristou, si Eva zahrála jen podřadnou roli a měla předepsaných sotva pár vět. „On, vzhledem k tomu, že ví, jaké jsou moje schopnosti, tak věděl, že jsem na maximu,“ řekla s tím, že jí roli muž udělal na míru, aby rodině nedělala ostudu.

Sráží její sebevědomí?

Tomu říkáme důvěra. Pokud scenárista svou manželku stále podceňuje, není se čemu divit, že jí občas ujedou nervy a praští o zem tím, co jí přijde pod ruku.

Své reakce se ale Eva teď prý snaží krotit a říká, že když přichází konflikt, raději se usměje a jde si třeba zaplavat. A jak je známo, do studené vody se chodí namáčet opravdu často, čím jen to bude...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden