Moje sladké tajemství

Vyčítají mu kompot

Dostal vyšší honorář, když si vystačil sám?

Populární hitmaker už léta říká, že je tím šťastnější, čím víc lidí jeho písně poslouchá. Teď má tedy hodně širokou škálu posluchačů. Michal David (61) totiž upravil pro reklamu na jistý obchodní řetězec několik svých písniček.

Dokonce si i sám zahrál v reklamních klipech. Jakou roli? Všechny! Hraje tam pokladního, sekuriťáka, doplňovače zboží. Předělávka písně Nonstop na Kompot, kdy zpívá „kompot, nesu vám kompot“, je prý jen začátek, následovat budou i další reklamní spoty.

David hraje sám sebe. I v životě zastane mnoho profesí.

„Byla to skvělá příležitost, jak zviditelnit svoji tvorbu,“ vysvětluje David. Je jasné, že to dělá pro peníze, každopádně o výši honoráře se odmítá bavit – je to prý obchodní tajemství.

Jen aby si někteří nemysleli, že Davidovy písně jsou obyčejné spotřební zboží z regálu. Zpěváka totiž mnozí kritizují, že za peníze udělá vše a objeví se v trošku laciné reklamě.

Byl vám protivný zelený mužíček v reklamě na obchod s elektronikou? Má vážnou konkurenci...

Ale když to nese peníze... Ostatně, jestli jej nekritizují ti, kteří by sami kšeft brali, jen jim ho nikdo nenabídl.

Jak kdysi řekla herečka Jiřina Bohdalová (90), nejvíc řečí měli ti, o které nikdo nestál, a když se konečně naskytla příležitost, viděla je v televizi s jogurtem. Vlastně i Bohdalka dělala reklamu obchodu, který propaguje David. Jenže nezpívala. Kroužkovala.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden