Moje šťastná hvězda

Vydělává pohádkové peníze

Poslední vítěz show Tvoje tvář má známý hlas VÁCLAV KOPTA (56) prý prožívá zlaté časy! Pracovní nabídky se mu jenom hrnou a rodinná kasa se rychle plní.


Je pravda, že v poslední době je Václav Kopta (56) vidět a slyšet asi nejvíc za celou svou kariéru. Někteří lidé v jeho okolí si ho prý dobírají a bojí se, aby neotevřeli konzervu a nevypadl z ní na ně zase on. Skromně, skoro jako kdyby se chtěl za svůj úspěch omlouvat, svěřil, že teď má zkrátka období, kdy má více práce. 


Stroj na peníze 


Po náročném období pandemie je to nepochybně příjemná změna, zejména po finanční stránce. Jeho účet je jen za poslední dobu prý bohatší o několik stovek tisíc. S trochou nadsázky by se dal Kopta označil za stroj na peníze. Vždyť jen díky účinkování ve Tváři si měl přijít na zhruba 20 000 korun za jeden díl, což dělá v součtu nějakých 200 000 korun za celý pořad.


Navíc moderuje aktuálně vysílanou druhou řadu cukrářské show Peče celá země, která mu údajně rovněž vynesla zhruba dvě stovky tisíc korun. Tím však výčet jeho aktivit zdaleka nekončí. Fanoušci ho mohou pravidělně slýchat také v rádiu, před časem zase napsal knihu, která se prý těšila nemalému zájmu.


A v neposlední řadě je třeba také zmínit divadlo, které je Koptovou velkou vášní  a odkud mu do rodinné kasy tečou další peníze. Jednoduše řečeno, vydělat peníze a zajistit tak svou milovanou rodinu zvládá naprosto s přehledem. Sice to má i své stinné stránky, protože se musí pořádně otáčet, na nic si ale rozhodně nestěžuje.


Nic netrvá věčně


A polevit rozhodně v nejbližší době ani náhodou nehodlá. Sám totiž moc dobře ví, že žádná sláva netrvá věčně a z pomyslného trůnu by se mohl během mžiku dostat klidně i na samé dno. Ještě má zcela jistě v živé paměti dobu, kdy měl volného času tolik, že nevěděl, co s ním.


Nakonec nastoupil na brigádu coby řidič autobusu, čímž zabil dvě mouchy jednou ranou – splnil si svůj dětský sen a vydělal nějakou tu korunu navíc. Peníze by sice dnes mohl přehazovat vidlemi, Kopta je ale pořád tím skromným chlapíkem, jakým vždy býval. A právě za to jej fanoušci vynášejí do nebes.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden