Vydrží mu manželství s mladou kráskou?

Představitel drsných typů má spoustu fanynek. Je otázkou času, kdy neodolá kterési ze ztepilých modelek, neboť má koníčka, který obnáší jisté nástrahy...

Před necelými sedmi lety se respektovaný herec Dejvického divadla v Praze Hynek Čermák (49) rozešel s matkou svých dvou dětí a vrhl se do náruče o jedenadvacet let mladší krasavice. Kam ale spěje jejich vztah a dnes už i manželství? Může přežít?

Přestože působí jako přímý muž a ranař, umí být ceněný herec Hynek Čermák (49) velký zákulisní hráč a taktik. S oblibou hovoří o své minulosti bodyguarda a vyhazovače z doby, kdy byl neznámým absolventem DAMU, aby se vyhnul hovoru o své aktuální situaci a tématech, jež by mu mohla být nepříjemná. A taková tu jsou.

Je ovšem také pravda, že pokaždé, když se pokoušel o něčem mlžit, vyplulo časem hercovo pošetilé počínání najevo jako olej nad vodu. Když byl třeba na podzim roku 2015 přistižen, jak se na ulici vede za ruku s půvabnou brunetkou (naivně se přitom maskoval bekovkou), „mužně“ zapíral a tvrdil, že dívku, která mu důvěrně při chůzi ve vzájemném závěsu sahala na zadek, nezná.

Že je to asi někdo z vydavatelství, které organizovalo křest knihy, jejž předtím navštívil. Samozřejmě že tehdy lhal, až

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden