Vyhazov kvůli lásce k muži!
Přiznání po letech

S peprným přiznáním přišla hvězda nekonečného seriálu Ulice Filip Rajmont (44). Z pozice kantora byl prý vyhozen poté, co si začal románek s jedním ze svých studentů. Přesně s takovou informací šokoval v nedávném rozhovoru.

Víc než kamarádi

Herec se s tím zkrátka nepáře. Se svou homosexuální orientací se nejenže netají, dokáže se navíc o svých vztazích s muži i otevřeně rozpovídat. I za cenu, že z toho může být pořádný skandál. Nedávno se tak třeba pochlubil tím, že mu prý jeden z jeho románků výrazně zasáhl i do kariéry.

Ovšem, nikoli do té herecké, ale do té učitelské. Učitele Otíka totiž nehraje jen v Ulici, ale před několika lety byl kantorem i v reálném životě. Vyučoval na DAMU. Tam se ale měl sblížit s jedním ze studentů, jejich vztah se provalil, a Filip byl ze školy bez milosti odejit.

Byl to Lupták, kvůli kterému Rajmont mazal z katedry. Jeho zakázaná láska z kantorského období se může stát inspirací pro moderní telenovelu.

„Vyučoval jsem a blíž jsem se kamarádil s jedním ze studentů, se kterým jsem pak sedm let žil. A to se nehodí,“ rozpovídal se Rajmont o svém románku, který ho stál místo učitele.

Není neznámý

Celý příběh je o to zajímavější, že studentem, s nímž se prý herec před lety sblížil, není podle všeho nikdo neznámý. Rajmont totiž neváhal veřejně „propálit“ i jeho jméno, které je jistě pro mnohé překvapením, zejména pro diváky seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Oním studentem je prý totiž Ivan Lupták (35), jenž hraje doktora Kratochvíla, fešáka, jež zamotal hlavu nejedné kamenické krasavici, třeba sestřičce Radce v podání Anny Slováčkové (26). V osobním životě u něj ale dámy zřejmě šanci nemají, což veřejně přiznal teprve před pár lety. Jeho vztah s Rajmontem je dnes už ale minulostí.

Související články
Přišla Tereza Kostková svému muži na další nevěru a vyhodila ho?
premium
Už před lety se jedno manželství herečce Tereze Kostkové (48), hrdince seriálu Jedna rodina, rozpadlo. Je snad možné, že se teď opakuje minulost a lásce s Jakubem Nvotou (46) je konec? V poslední době se Tereze Kostkové (48) pracovně daří. Nejenže je hlavní hvězdou seriálu Jedna rodina, který se ze zamýšlených pár dílů stává takřka nekonečným, ale […]
Někdy se musí herečka ze seriálu ZOO Pavla Tomicová (62) cítit, jako kdyby snad byla prokletá. Takovou smůlu v lásce, jako ona, má totiž opravdu jen málokdo. Když už si myslela, že po období smutku přichází čas na štěstí, došlo prý na další zklamání. Českým showbyznysem kolují informace, že ji měl zklamat sympatický kolega ze ZOO Robert Nosek. Tohle opravdu […]
A je to tady! Po dlouhých 14 letech se herečka Tereza Brodská (56) vrací do nekonečné Ulice. Jak jsme vás již informovali, na Primě se sympatická černovláska nedohodla na podmínkách nového projektu, a tak dala televizi vale a naskočila ke konkurenci, kde ji přivítali s otevřenou náručí. Jenže ne zrovna všechno je asi zalité sluncem. […]
Můj čas na kafíčko / 22.7.2024
Na filmovém festivalu v Karlových Varech si připravil moderátor Leoš Mareš (48) velké překvapení. Obarvil se na blond! Tím překvapil nejen své fanoušky, ale především manželku Moniku (43), která s hořkostí shledala, že momentálně vypadá Mareš jako jeho bývalá žena, která je také odbarvená. A bylo vidět, že jí to rozhodně není po chuti! Že by v tom trojúhelníku panovala […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz