Vyhazov z televize ji asi nemine

Proslýchá se, že televize Nova má přijít s novými změnami do pořadu Snídaně s Novou. Bude se to ale týkat i moderátorky Gabriely Partyšové (40)? Bylo vyzrazeno tajemství, že na červeném gauči usedne nová známá tvář, kterou by prý mohla být herečka Patricie Solaříková (30).

Spekuluje se tím pádem o tom, koho Patricie nahradí. Vede to k zamyšlení, jestli si Černého Petra vytáhne právě Partyšová, a přijde tak o lukrativní pracovní zakázku. Pravděpodobně by se tím pádem dostala Gabriela už na úplné kariérní dno.

O moderátorech Snídaně s Novou je totiž známo, že si zde prý většinou začínají budovat svoji popularitu. Rozhodně by tak pro Gabrielu bylo zřejmě dost ponižující, kdyby i odtud dostala padáka. Smůla se jí stále lepí na paty Zdá se, že Gabriela má celkem pech na kšefty.

Diváci ji nemají asi příliš v lásce. Prý se na ni hrne kritika.

Minulý rok totiž přišla o moderování v televizním pořadu Prásk!. Zřejmě program Partyšovou ztratil na sledovanosti. Prý se dostavila silná kritika ze strany diváků, kteří jí tehdy drsně sdělili na internetu, že by jim její tvář ani tak nechyběla na obrazovce. Vypadá to, že Partyšová začíná mít opravdu nahnáno kvůli ztrátě svého současného místa.

Poslední dobou se navíc nějak podezřele upnula na vydělávání pomocí reklamy na sociálních sítích. Ustojí další prohru? Pravděpodobně si chce nahrabat do zásoby nějaké peníze, kdyby došlo na nejhorší. Možná by ale měla Gabriela zvážit, co je důvodem toho, že přichází o svoji popularitu a výnosné pracovní nabídky.

Jak to tak vypadá, prozatím dotáhla až do úplného konce málokterý kšeft. Partyšová se kdysi proslavila jako zpěvačka a používala přezdívku Rebeka. Jenže ani tím si tehdy nezajistila trvalou přízeň u svých fanoušků. Proto patrně začala zkoušet štěstí v jiném oboru.

Otázkou je, jestli si Partyšová zvládne udržet místo na televizních obrazovkách, nebo ji Solaříková opravdu nekompromisně vystřídá. Vše by v negativním případě nahrávalo tomu, že by to Partyšová patrně zkusila v další jiné profesi.

Nepochybně by byl hodně malý zájem o zhroucenou moderátorku. Navíc Gábina nepatří mezi nejmladší televizní tváře, což může mít také vliv na to, jak moc je žádaná.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden