Vyhlásila dávnému příteli válku!

Bývali nerozlučná parta, teď ale zpěvačka zuří a nemůže bývalému kolegovi přijít na jméno. On na to kašle!

Takovou hádku český showbyznys dlouho nezažil. LUCIE BÍLÁ (55) se pustila do svého letitého kolegy ONDŘEJE SOUKUPA (70). Nenechali na sobě nit suchou.

Zpěvačka Lucie Bílá (55) je zvyklá, že co řekne, to se stane.  Jenomže skladatel Ondřej Soukup (70) a jeho žena, textařka Gabriela Osvaldová (67), nejsou její zaměstnanci, a tak se na to, co si Bílá přeje, mohou vykašlat.

Možná ale nečekali, jak velký problém z toho národem milovaná Lucie udělá. A co se vlastně stalo, že si bývalí přátelé veřejně vjeli do vlasů? Na podzim loňského roku se Soukup s Osvaldovou podíleli na vydání desky, která obsahuje největší hity, které spolu jako trojice kdy udělali.

Právě ta se ale stala příčinou toho, proč se téměř přes noc Bílá se Soukupem stali

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden